Masáže pro děti
Masáže dětí
Dětské masáže
Masáže doma
Zdravotní masáže pro děti
mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518

Skolióza u dětí

Skolióza u dětí - zdravotní problém, který je nepříjemný, ale řešení nebývá složité.

Tímto bych Vám rád nabídl různé druhy zdravotních masáží, ošetření a cvičení, které dokáží dětem velmi rychle pomoci v případě mnoha zdravotních problémů, jako je například Skolióza u dětí.

Jmenuji se Petr Vopálka a jsem zdravotní masér terapeut. Nabízené službySkolióza u dětí poskytuji mobilně, tedy přímo u klientů a to v Praze a okolí.

V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat, těším se na Vás!

Zdravotní masér terapeut

Masér Petr Vopálka

Reference

Relaxační masáže

Krásný den,
rádi bychom Vám poděkovali za Vaše masáže pro děti. Děti mají velmi rády relaxační masáže. Na Vašich stránkách jsme našli, že poskytujete i relaxační masáže doma pro děti. Velmi se nám také líbilo, že nemusíme cestovat za Vámi, ale že přijedete Vy k nám. Relaxační masáže si náramně užili. Prý byly tak příjemné, že dokonce u nich na chvíli i usnuli.
Těšíme se na příště, Barbora + Petr

Dětské zdravotní masáže

Krásný den,
chtěl bych Vám poděkovat za Vaše služby, kterých jsem nedávno využil. Rádi jsme Vás poznali. Dcera se synem si již asi měsíc stěžovaly na bolesti loktů. Na internetu jsem hledal nějaké vhodné masáže a zjistil jsem, že poskytujete i zdravotní dětské masáže. Vaše nabídka mne zaujala. Nabídl jste nám brzký termín zdravotních masáží, které dětem velmi rychle pomohly. Ihned po masážích cítily velkou úlevu.
Těšíme se na příště, Vilém

Relaxační masáže pro děti

Krásný den,
ráda bych Vám poděkovala za Vaše skvělé masáže pro děti. Vaše návštěva nás moc potěšila. Syn má velmi rád relaxační masáže. Na internetu jsem našla, že poskytujete i masáže pro děti. Velmi se mi také líbilo, že nemusíme cestovat za Vámi, ale že přijedete Vy k nám. Relaxační masáž si náramně užil. Prý byla tak příjemná, že dokonce u ní na chvíli i usnul.
Určitě se brzy opět ozveme, Hanka

Datum aktualizace stránky: 2024-3-3