Masáže pro děti
Masáže dětí
Dětské masáže
Masáže doma
Zdravotní masáže pro děti
mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518

Masáže Benice

Dopřejte relaxační, sportovní, či zdravotní masáže Vašim dětem přímo u Vás doma!

Jsem přesvědčen, že právě domov je tím nejlepším místem, kde si děti dokáží masáže náležitě užít. Jedná se totiž o prostředí, které nejlépe zná a dokáže zde tedy opravdu relaxovat. Další výhoda je ta, že hned po masáži si může doma užívat příjemný pocit z masáže. A v neposlední řadě Vám ušetří čas - nemusíte nikde zbytečně cestovat a čekat.

Věřím tomu, že z mé nabídky masáží a ošetření si vybere každý. Masáže BeniceNajdete zde masáže pro uvolnění a odpočinek, pro podporu regenerace pohybového aparátu, ale i pro řešení mnoha zdravotních problémů.

Těším se na Vás, zdravotní masér terapeut Petr Vopálka

Zdravotní masér terapeut

Masér Petr Vopálka

Reference

Dětské relaxační masáže

Dobrý den,
také bych se ráda připojila k velkému poděkování. Dcera si již delší dobu přála vyzkoušet také relaxační masáž. Na Vašich stránkách jsem našla, že poskytujete i relaxační masáže doma pro děti. Relaxační masáž byla perfektní - velmi příjemná a uklidňující!
Děkuji, Anna

Zdravotní masáže

Dobrý den Petře,
chtěli bychom poděkovat za perfektní masáž. Byli jsme rádi za Vaši návštěvu. Syn si stěžoval na bolesti v třísle. Na Vašich stránkách jsme našli, že poskytujete i zdravotní masáže pro děti. Zaujaly nás především Vaše zkušenosti. Vaše nabídka nás zaujala. Po Vaší masáži se synovi velmi rychle ulevilo a v noci již hlavně mohl v klidu spát.
Moc děkujeme za rychlou pomoc, v případě potřeby se opět rádi ozveme, Nela + Klára

Dětské relaxační masáže

Krásný den pane Vopálka,
rádi bychom Vám poděkovali za Vaše masáže pro děti. Byli jsme rádi za Vaši návštěvu. Syn má velmi rád relaxační masáže. Na internetu jsme našli, že poskytujete i relaxační dětské masáže. Zaujaly nás především Vaše bohaté zkušenosti. Vaše nabídka nás zaujala. Relaxační masáž si náramně užil. Prý byla tak příjemná, že dokonce u ní na chvíli i usnul.
Děkuji, Lucka + Patrik

Datum aktualizace stránky: 2024-3-3